Ўзбекистондаги биринчи amoCRM бизнес конференцияси
IT Park Ташкент amoCRM жамоаси билан биргаликда Ўзбекистондаги биринчи йирик бизнес конференциясини ташкил этди. Ушбу конференцияда 15 дан ортиқ турли хил замонавий IT-йўналишлар ва мавзулар бўйича таниқли спикерлар сўзга чиқишди ва профессионал тажрибалари билан ўртоқлашишди.
Шунингдек, ушбу конференцияда спикер сифатида IT Park Тошкент филиали директори Шерзод Абдураҳмонов ҳам сўзга чиқиб, ўз нутқида IT Park нинг фаолияти, IT-таълим тизими ҳамда резидент-компаниялар учун мавжуд имтиёзлар ҳақида батасфсил сўзлаб берди.
Маълумот учун: amoCRM бир йилда бир мартта ўтказиладиган тадбир бўлиб, у аввал Вашингтон (АҚШ), Дубай (БАА), Астана ва Алмата (Қозоғистон), Москва ва Санкт-Петербург (Россия) каби йирик шаҳарларга бўлиб ўтган.

Первая бизнес-конференция amoCRM в Узбекистане
IT Park Tashkent совместно с командой amoCRM организовали первую крупную бизнес-конференцию в Узбекистане. В данной конференции выступили и поделились своим профессиональным опытом более 15 известных спикеров по различным современным IT-направлениям.
Также, в конференции в качестве спикера выступил директор Ташкентского филиала IT Park Шерзод Абдурахманов, который в своем выступлении подробно рассказал о деятельности IT Park, системе IT-образования и привилегиях для компаний-резидентов.
Для информации: amoCONF — это ежегодное мероприятие, которое ранее проводилось в таких крупных городах, таких как Вашингтон (США), Дубай (ОАЭ), Астана и Алматы (Казахстан), Москве и Санкт-Петербурге (Россия).