Ҳурматли туристик бизнес вакиллари!
Ўзбекистон Республикаси Туризмни ривожлантириш давлат қўмитаси ҳузуридаги Туризмни ривожлантириш институти туристик бизнес вакилларини Испаниялик халқаро эксперт иштирокидаги вебинарда иштирок этишга таклиф қилади.
Мавзу: Сайёҳлик биллур шарини бирлаштириш: туризмнинг келажагини башорат қилиш. Сайёҳлик биллур шарига саволлар. Мутахассис: Луис Месальес - Халқаро туризм ва меҳмондўстлик бўйича маслаҳатчи (Испания) Тадбир 2020 йил 5 май куни маҳаллий вақт билан соат 14:00 да инглиз тилида бўлиб ўтади.
Вебинар иштирокчиларга COVID-19 пандемиясидан кейин туризмнинг омон қолиш имкониятлари, туристик транспорт воситалари ва маршрутларнинг келажакдаги ҳолати тўғрисида маълумот олишга имкон беради. Вебинарда иштирок этиш орқали сиз сайёҳлик хизматлари бозорининг келажакдаги ҳолатини, шунингдек, туризм индустрияси ва меҳмондўстликнинг истиқболлари ва истиқболли йўналишларини таҳлил қилишингиз мумкин бўлади.
Вебинарда иштирок этиш бепул! Вебинарда иштирок этиш истагини билдирган сайёҳлик бизнеси вакилларидан аризаларни 2020 йил 5 майга қадар +99897 3335722 рақамига юборишларини сўраймиз. Аризада қўйидагиларни кўрсатишингизни сўралади: - иштирокчининг фамилияси ва исми; - ташкилот номи; - мобил телефон рақами; - электрон почта манзили.

Уважаемые представители туристического бизнеса!
Институт развития туризма при Государственном комитете Республики Узбекистан по развитию туризма приглашает представителей туристического бизнеса принять участие в вебинаре с участием международного эксперта из Испании.
Тема: Соединение туристского кристального шара: предсказание будущего туризма. Вопросы туристскому кристальному шару. Эксперт: Луис Месальес – Международный консультант туризма и гостеприимства (Испания) Мероприятие пройдет 5 мая 2020 года в 14:00 по местному времени на английском языке. Вебинар позволит участникам узнать о возможности выживания туризма после пандемии COVID-19, о будущем состоянии туристических транспортных средств и маршрутов.
Посетив вебинар, вы сможете проанализировать будущее состояние рынка туристских услуг, перспективы и перспективные направления туристской индустрии и гостеприимства. Участие в вебинаре бесплатно! Представителей туристского бизнеса, заинтересованных в участии в вебинаре, просим направить заявки до 5 мая 2020 г. по номеру: +99897 3335722 В заявке просим Вас указать: - Ф.И. участника; - название организации; - номер мобильного телефона; - адрес электронной почты.