Uztelecom миллий операторидан карантин вақтида янги акция!
Бугун жаҳон ҳамжамияти учун жиддий муаммога айланган коронавирус (COVID-19) пандемиясига қарши мамлакатимизда қатъий чора-тадбирлар кўрилмоқда.
Республикамиз аҳолисини ушбу хавфдан ҳимоя қилиш, уни иқтисодиёт тармоқларига бўладиган салбий таъсирини юмшатиш бўйича Ахборот технологиялари ва коммуникацияларини ривожлантириш вазирлиги ва тизимдаги корхоналар томонидан кўплаб ишлар амалга оширилмоқда.
Хусусан, Uztelecom миллий оператори юртимиз аҳолиси учун қулайликлар яратиш мақсадида, GSM стандарти тармоғи абонентлари учун 2020 йил 1 апрелдан оддий 10 тариф режасига бепул уланишни таклиф қилган ҳолда, махсус “баҳорий таклиф” акциясини тақдим этди.
Эндиликда ОДДИЙ 10 тарифига 2020 йилнинг 1 апрелидан 30 июнига қадар уланганда, Сиздан 10 000 сўм миқдоридаги уланиш тўлови талаб этилмайди. Uztelecom миллий операторининг оддий ва фойдали тарифига уланиш ўз яқинларингиз билан доимо мулоқотда бўлишни кафолатлайди

В период карантина новая весенняя акция от Uztelecom!
В частности, Министерством по развитию информационных технологий и коммуникаций и его подведомственными предприятиями осуществляется серьёзная работа по защите населения нашей республики от этой угрозы, смягчения её негативного воздействия на отрасли экономики.
В частности, национальный оператор Uztelecom с целью создания дополнительных удобств для населения объявил о новой акции для своих абонентов сети стандарта GSM — «Весеннее предложение», стартующей с 1 апреля. Теперь абоненты могут бесплатно подключиться по тарифному плану ПРОСТО 10!
Таким образом абоненты АК «Узбектелеком» при подключении на тариф ПРОСТО 10 в период с 1 апреля по 30 июня 2020 года не будут оплачивать за эту услугу 10 000 сумов. Подключившись к простейшему и выгодному тарифу Uztelecomа, абоненты будут всегда на связи с родными и близкими! Акция действительна на территории Республики Узбекистан.