Савдо-саноат палатасида "Тадбиркорлик фаолиятини валюта тебранишларидан ҳимоя қилиш" мавзусида бизнес-тақдимот ўтказилади
2020-03-03 | Иқтисодиёт
2020 йил 10 март соат 15:00 да Савдо-саноат палатаси биносида Ўзбекистон Республикаси Савдо-саноат палатаси ва Ўзбекистон Республикасининг Қозоғистон Республикасидаги элчихонаси кўмагида ҳамда "Consult Engineering Group Limited" хусусий компанияси билан ҳамкорликда "Тадбиркорлик фаолиятини валюта тебранишларидан ҳимоя қилиш" мавзусида бизнес тақдимот ўтказилади.
15.00 - Ташкилотчилар томонидан очилиш маросимига бағишланган нутқ.
15.10 - Азамат Майбалаевнинг"Ўзбекистон тадбиркорлари учун молиявий хизматлар, ўсиш учун янги имкониятлар" мавзусидаги тақдимоти:
15.40 - Артем Лукашиннинг: "Бизнесни валюта тебранишларидан ҳимоя қилиш мавзусидаги тақдимоти
16.10 - савол-жавоблар ўтказш;
16.30 - викториналарва совринли ўйинлар:
16.40 - ташриф буюрувчилар ва ташкилотчилар ўртасида ўзаро суҳбат.
Тадбир маърузачилари:
Майбалаев Азамат - Consult Engineering Group Limited директори. Бизнес ва лойиҳа менежери сифатида 10 йилдан ортиқ иш тажрибасига эга. Маркетинг ва бизнесни ташкил қилиш бўйича мутахассис.
Лукашин Артем - Lighthouse Group Limited директори. Хусусий капитал бўйича молия бозори мутахассиси. Инвеститсия, воситачилик, дилерлик соҳасида 13 йиллик тажрибага эга.
Тадбирда иштирок этиш истагида бўлганлар қуйидаги рақамларга мурожаат қилишлари мумкин: +7 707 945 6327 Айнур (whatsapp) +7 7172 642 344

В Торгово-Промышленной Палате состоится бизнес-презентация на тему "Защита бизнеса от валютных колебаний"
10 марта 2020г в 15:00 в Торгово-Промышленной Палаты состоится бизнес-презентация на тему "Защита бизнеса от валютных колебаний" при поддержке Торгово-Промышленной Палаты Республики Узбекистан и Посольства Республики Узбекистан в Республике Казахстан совместно с частный компании Consult Engineering Group Limited.
15.00 - вступительное слово организаторов;
15.10 - выступление Азамата Майбалаева с темой: "Финансовые услуги для предпринимателей Узбекистана, новые возможности для роста";
15.40 - выступление Артема Лукашина с темой: "Защита бизнеса от валютных колебаний";
16.10 - ответы на вопросы;
16.30 - розыгрыш призов;
16.40 - неформальное общение.
Майбалаев Азамат - директор Consult Engineering Group Limited. Опыт в качестве руководителя бизнеса и проектов более 10 лет. Эксперт по маркетингу и организации бизнеса.
Лукашин Артем - директор Lighthouse Group Limited. Эксперт финансового рынка по управлению частными финансами. 13 лет опыта в инвестиционной, брокерской, дилерской  деятельности.
Участие БЕСПЛАТНО
Заинтересованных, в участии на данном мероприятии лиц, просим обращаться по телефону:+7 707 945 6327 Айнур (whatsapp) +7 7172 642 344