Ўзбекистон ва Татаристон ишбилармонлари ўртасида бўладиган “B2B” форматидаги бизнес мулоқотга таклиф этамиз
2019-09-18 | Иқтисодиёт
Ўзбекистон ва Татаристон ўртасида ўзаро савдо-иқтисодий алоқаларни ривожлантириш мақсадида 2019 йилнинг 17-19 сентябрь кунлари Татаристон ҳукумати вакиллари ҳамда Татаристоннинг етакчи компаниялари вакиллари Ўзбекистонга ташриф буюрмоқда.
Ташриф доирасида 2019 йил 18 сентябрь куни Тошкент шаҳридаги «Халкаро хамкорлик маркази»да икки давлат ишбилармонлари ўртасида “B2B” форматида бизнес мулоқот ўтказилиши режалаштирилган.
Мазкур учрашувда машинасозлик, нефт-газ ва нефт-газ саноати учун ускуналар ишлаб чиқарувчилар, машинасозлик, кимё саноати, информация-технолгия, савдо-сотиқ, электротехника, қишлоқ хўжалиги, озиқ-овқат, чўян ва пўлат ишлаб чиқарувчи, 40 дан ортиқ Татаристоннинг етакчи компаниялари иштирок этади ( компаниялар рўйхати)
Мазкур тадбирда иштирок этиш истагида бўлган маҳаллий тадбиркорлик субъектлари ўзлари тўғрисидаги маълумотларни (корхона номи, ишлаб чиқариладиган маҳсулот номи, иштирокчининг исм-шарифи, лавозими, телефон рақами) ҳамда маҳсулот тижорат таклифини 2019 йил 17 сентябрга соат 24-00 қадар Палатанинг Экспортга кўмаклашиш бошқармаси s.azamov@chamber.uz электрон манзилига тақдим этишингиз сўралади.

Приглашаем на бизнес-диалог ведущих компаний Узбекистана и Татарстана
17-19 сентября 2019 года представители правительства и ведущих компаний Татарстана посетят Узбекистан с целью развития торгово-экономических связей между Узбекистаном и Татарстаном.
В ходе визита 18 сентября 2019 года в Международном бизнес-центре в Ташкенте состоится бизнес-диалог в формате B2B.
На встрече примут участие представители более 40 ведущих компаний занятые в сфере нефтегазовой промышленности, машиностроения, химической промышленности, информационных технологий, торговли, электротехники, сельского хозяйства, пищевой, металлургической промышленности.  (скачать список компаний).
Местные предприниматели, желающие принять участие в этом диалоге, просим до 17 сентября до 24:00 предоставить информацию о себе (название компании, название продукта, имя участника, должность, номер телефона) и коммерческое предложение и подать заявку по электронной почте: s.azamov@chamber.uz .