Тошкент шаҳридаги Инҳа университетида Security Trends Central Asia 2019 анжумани ўтказилади
23 апрель куни Тошкент шаҳридаги Инҳа университетида Security Trends Central Asia 2019 анжумани бўлиб ўтади.
Тадбир давомида Trend Micro Incorporated компаниясининг юқори малакали мутахассислари корхона ва ташкилотлар киберҳимоясининг замонавий усул ва услублари ҳақида сўзлаб берадилар ҳамда соҳада мавжуд муаммоларни муҳокама қиладилар.
Анжуман йиллик форумга айлантирилиши, давлат ташкилотлари, тижорат компаниялари ва турли ечимлар ишланмалари бўйича мутахассислар ўртасида муҳокама ва мунозара майдонига айланиши кўзда тутилган.
Ушбу мунозарада Тошкент шаҳридаги Инҳа университети талабалари ҳам иштирок этадилар.
Мазкур тадбир бўлғуси мутахассисларни ахборот хавфсизлиги соҳасидаги трендлардан хабардорлигини ошириш мақсадида уларни жалб этишга қаратилади.
Анжуманда иштирок этишни истаган барча хоҳловчилар қуйидаги ҳаволага ўтишлари зарур: https://securitytrendsevents.com/tashkent2019#About

Конференция Security Trends Central Asia 2019 состоится в IUT
23 апреля в Университете Инха в г.Ташкенте состоится конференция Security Trends Central Asia 2019, в ходе которой высококвалифицированные специалисты компании Trend Micro Incorporated расскажут о современных способах и методах киберзащиты предприятий и организаций, а также обсудят проблемы отрасли.
Конференция призвана стать ежегодным форумом, дискуссионной площадкой для обсуждения вопросов кибербезопасности между государственными организациями, коммерческими компаниями и разработчиками решений.
Также в дискуссии примут участие студенты Университета Инха в г. Ташкенте.
Внимание данного мероприятия будет направленно на привлечение будущих специалистов, с целью повышения их информированности о трендах в сфере информационной безопасности.
Все желающие участвовать в конференции должны пройти регистрацию по следующей ссылке: https://securitytrendsevents.com/tashkent2019#About