Давлат статистика қўмитасида Европалик экспертлар ва ЕИК ТЁМ Бюроси вакиллари билан учрашув бўлиб ўтди
2018-10-04 | Жамият
Жорий йилнинг 3 октябрида Давлат статистика қўмитасида Европалик экспертлар ва Европа Иттифоқи Комиссиясининг техникавий ёрдамни мувофиқлаштириш Бюроси Бюроси вакиллари билан “Афғонистондаги аёллар имкониятларини кенгайтириш учун Марказий Осиёда таълим ва тарбия дастурларини ривожлантиришни қўллаб-қувватлаш“ лойиҳаси доирасида ахборот алмашиш масаласида учрашув бўлиб ўтди.
Учрашув якунида меҳмонлар Давлат статистика қўмитаси ходимларига ташкил этилган учрашув юзасидан миннатдорлик билдириб, келажакда янада самарали ҳамкорлик қилишга умид билдиришди.

In the State Committee of the Republic of Uzbekistan on Statistics was held a meeting with representatives of the Asian Development Bank
2018-10-04 | Society
On October 3 of this year, in the State Committee of the Republic of Uzbekistan on Statistics held a meeting with European experts and representatives of Comission of the EU TAP NCU to exchange information in the framework of the project “Support for the development of an education and training program in Central Asia for the economic empowerment of women from Afghanistan”.
As a result of the meeting guests thanked the staff of the State Committee of the Republic of Uzbekistan on Statistics for organizing the meeting and expressed hope for further fruitful cooperation.