Ўзбекистон-Венгрия бизнес-форумига таклиф этамиз
Ўзбекистон Савдо-саноат палатаси томонидан Венгрия Савдо-саноат палатаси билан ҳамкорликда 2018 йил 13 декабрь куни Тошкент шаҳрида икки давлат тадбиркорлари ўртасида Бизнес форум ўтказилиши режалаштирилмоқда.
Мазкур Форумда иқтисодиётнинг турли тармоқларида қўшма лойиҳаларни амалга ошириш ва маҳаллий маҳсулотларни Венгрия давлатига экспорт қилиш имкониятлари тўғрисида ўзаро ҳамкорлик масалалари кўриб чиқилади.
Шу муносабат билан бизнес-форумда иштирок этиш истагида бўлган маҳаллий тадбиркорлик субъектларини онлайн рўйхатдан ўтишларини сўраймиз: http://bit.do/eCkKE

Приглашаем на бизнес-форум "Узбекистан-Венгрия"
Торгово-промышленная палата Узбекистана, совместно с Торгово-промышленной палатой Венгрии планирует проведение бизнес встречи и деловых переговоров в формате В2В с предпринимателями и представителями деловых кругов Венгрии 13 декабря 2018г. в г.Ташкенте.
В ходе бизнес встречи с венгерской стороной намечается обсуждение возможностей установления деловых контактов и достижения договоренностей по реализации совместных проектов в различных отраслях экономики Узбекистана.
В случае заинтересованности в участии на бизнес-форуме и кооперационной бирже просим пройти онлайн регистрацию по ссылке: http://bit.do/eCkKE