Вазирлик раҳбарлик лавозимларига муносиб номзодларни изламоқда!
Ўзбекистон Республикаси Ахборот технологиялари ва коммуникацияларини ривожлантириш вазирлиги вазирлик марказий аппаратида мавжуд қуйидаги бўш ўринлари учун юқори малакали мутахассислар ўртасида танлов эълон қилади:
- Ахборот-коммуникация технологиялари бошқармаси бошлиғи;
- Телекоммуникация инфратузилмасини ривожлантириш бошқармаси бошлиғи;
- АКТ соҳасида кадрларни тайёрлаш, қайта тайёрлаш ва малакасини ошириш бўлими бошлиғи;
- Давлат хизматлари тизимида АКТ ни жорий қилиш ва очиқ маълумотлар базасини шакллантириш бўлими бошлиғи;
- Бошқарув жараёнини автоматлаштириш ва уларни такомиллаштиришга оид таклифлар ишлаб чиқиш бўлими бошлиғи.
Юқори малакали мутахассисларга рақобатбардош иш ҳақи, ижтимоий пакет ва ўзини намоён этиши учун барча шароитлар яратиб берилади. Номзодларга талаблар билан батафсил бу ерда танишинг.
Бўш иш ўринларига талабгорлар ўзлари ҳақидаги маълумот (объективка)ни ва амалга оширган лойиҳалари ҳақидаги қўшимча маълумотларни 2018 йилнинг 10 январига қадар қуйидаги манзилга юборишлари керак: Тошкент шаҳри, Амир Темур шоҳкўчаси, 4 уй ёки HR@mitc.uz электрон почтасига. Маълумот учун телефонлар: 238 41-16, 238 41-43, 238 43-12.

Объявление на замещение руководящих должностей министерства
Министерство по развитию информационных технологий и коммуникаций Республики Узбекистан приглашает на работу высококвалифицированных специалистов, на  должности:
начальника Управления информационно-коммуникационных технологий;
начальника Управления развития телекоммуникационной инфраструктуры;
начальника Отдела подготовки, переподготовки и повышения квалификации кадров в сфере ИКТ;
начальника Отдела внедрения ИКТ в системе госуслуг
и формирования баз открытых данных;
начальника Отдела информатизации административных процедур и выработки предложений по их совершенствованию.
Высококвалифицированным специалистам будет предоставлена конкурентная заработная плата, социальный пакет и условия для самореализации.
Познакомиться детально.
Заинтересованным соискателям необходимо направить информацию о себе (справка-объективка) и дополнительную информацию  о реализованных проектах в Министерство до
10 января 2018г. по адресу: г.Ташкент, проспект А.Тимура, д.4, или по электронной почте: HR@mitc.uz. Телефоны для справок: 238-41-16, 238-41-43, 238-43-12.