«UzbekistanAgrotechExpo» Халқаро ихтисослашган кўргазмаси
2017 йил 30 май – 2 июнь кунлари “Ўзэкспомарказ” МКК кўргазма павильонларида «Uzbekistan Agrotech Expo-2017» ва «Uzbekistan Agromash Expo-2017» Халқаро ихтисослашган кўргазмаси – республика агросаноат мажмуаси учун замонавий технологиялар ва асбоб-ускуналар савдоси ўтказилади.
Мазкур кўргазма республикамизда мунтазам равишда ташкил этилиб, минтақада ўзининг ўрни ва нуфузига эга бўлган йирик халқаро тадбирлар сирасига киради.
Ўтган 2006-2016 йиллар мобайнида мазкур кўргазмада дунёнинг 60 дан ортиқ давлатларидан 500 дан ортиқ компаниялар иштирок этиб, шу жумладан, Германия, Италия, Франция, Исроил, Корея Республикаси, Хитой Туркия компаниялари кўргазманинг доимий иштирокчилари қаторидан ўрин олган.
Кўргазма қуйидаги мавзулар бўйича йўналишларни ўз ичига олади: “Мева-сабзавотни қайта ишлаш”, Гўшт ва балиқ маҳсулотларини қайта ишлаш”, “Сутни қайта ишлаш”, “Ветеринария”, “Нон-булка ва макарон маҳсулотлари ишлаб чиқариш”, “Қадоқлаш, ўраш, этикетка, ёрлиқлар, тара, полиграфия”, “Музлаштиш технологиялари”, “Ўсимликларни ҳмоя қилиш учун кимёвий препаратлар”, “Иссиқхоналар”, “Асаларичилик”, “Уй меҳнатини ташкил этиш бўйича асбоб-ускуналар”.
Кўргазма доирасида турли мавзулар бўйича семинарлар ўтказилади.
Кўргазмага доир батафсил маълумотни Интернетдаги http://agrominitech.mfer.uz веб-сайтидан ёки қуйидаги электрон манзилга мурожаат қилишингизни сўраймиз:
uzexpocentre@gmail.com;
info@uzexpocentre.uz;
minitech@uzexpocentre.uz.
Кўргазма тўғрисида қўшимча маълумот олиш учун қуйидаги телефон рақамларига мурожаат қилишингиз мумкин: +998 71) 238-56-10, 238-56-11, 234-40-62 Факс: 238-56-10 ёки Ўзбекистон Савдо-саноат палатасининг телефон рақами +99871 150-60-06.

XII Международная специализированная выставка «UzbekistanAgrotechExpo»
В период с 30 мая по 2 июня 2017г. В НВК «Узэкспоцентр» состоится XII Международная специализированная выставка – продажа современного оборудования и технологий для агропромышленного комплекса республики «Uzbekistan Agrotech Expo-2017» и «Uzbekistan Agromash Expo-2017».
Регулярно проводимая Международная специализированная выставка-продажа современного оборудования и технологий для сельского хозяйства «Uzbekistan Agrotech Expo» нашла своё место среди выставочных мероприятий региона.
За время успешного проведения выставки-продажи в 2006-2016г. её участниками стали более 500 компаний из 60 стран мира, в т.ч. из Европы, Израиля, Южной Кореи, Китая, Турции и других стран. Выставки посетили более 60 тысяч представителей малого бизнеса, агрофирм, фермерских хозяйств. По их итогам заключено и реализовано более 4 000 договоров на поставку экспонированного оборудования.
Выставка включает следующие тематические разделы: «Переработка плодоовощной продукции», «Переработка мяса и рыбы», «Переработка молока», «Ветеринария», «Производство хлебобулочных и макаронных изделий», «Этикетки, полиграфия, упаковка, тара», «Технологии заморозки», «Химические препараты для защиты растений, опрыскиватели», «Теплицы», «Пчеловодство», «Оборудование для организации надомного труда (швейное оборудование, производство ковровых изделий и др.)». Во время проведения выставки будут проведены семинары согласно тематическим разделам.
Для получения более подробной информации Вы можете посетить сайт http://agrominitech.mfer.uz или обратиться на электронную почту uzexpocentre@gmail.com   info@uzexpocentre.uz   minitech@uzexpocentre.uz.
Для получения дополнительной информаци, просим обращаться по телефонам: +998 71) 238-56-10, 238-56-11, 234-40-62 Факс: 238-56-10 либо в Торгово-промышленную палату Узбекистана по телефону +99871 150-60-06.