O'zbekiston iqtisodiyotining kompleks diagnostik tadqiqoti doirasida onlayn-konsultatsiyalar
Sizning fikringiz biz uchun muhim! Joriy yilning 26-aprelidan 10-maygacha Jahon banki jamoatchilik, jumladan fuqarolik jamiyati, xususiy sektor vakillari, ilmiy doiralar, mahallalar va boshqa manfaatdor tomonlar bilan onlayn konsultatsiyalar o'tkazmoqda. Undan maqsad 2022-2026-yillarda O'zbekiston bilan kambag'allikni yengishga va jamiyatning iqtisodiy farovonligini oshirishga yordam beradigan istqibolli hamkorlik yo'nalishlarini aniqlashdir.
Konsultatsiya jarayoni haqida ko'proq ma'lumotni bu yerda o'qing http://wrld.bg/4ZRR30rFN9P
Biz mamlakat iqtisodiyotining kompleks diagnostik tadqiqoti doirasida dastlabki tahlil asosida hamkorlikning ehtimoliy yo'nalishlarini aniqladik. Hujjatni havola orqali ko'rish mumkinhttps://bit.ly/3sUk74i
Konsultatsiya jarayoni va dastlabki xulosalarni o'rganib chiqqandan so'ng, iltimos, onlayn anketani to'ldirish uchun bir necha daqiqangizni sarflang https://bit.ly/3dUGfqY
Shuningdek, elektron pochta orqali konsultatsiya doirasidagi savollar bilan bog'liq fikr-mulohazalaringizni va takliflaringizni bizga yuborishingiz mumkin tashkent@worldbank.org
Jarayondagi faol ishtirokingiz Jahon bankining O'zbekiston bilan kelgusidagi hamkorlik rejalari dolzarb, o'z vaqtida hamda mamlakat va uning fuqarolari manfaatlari yo'lida aniq natijalarga yo'naltirilganligiga ishonch hosil qilishga yordam beradi!

Онлайн консультации: Комплексное диагностическое исследование экономики Узбекистана
Нам важно знать Ваше мнение C 26 апреля по 10 мая с. г. Всемирный банк проводит онлайн-консультации с общественностью, включая представителей гражданского общества, частного сектора, академический кругов, махаллей и других заинтересованных сторон. Его цель - определить сферы потенциального сотрудничества с Узбекистаном в 2022-2026 гг., которые помогут стране побороть бедность и повысить экономическое благосостояние общества.
Подробнее о процессе консультаций читайте здесь http://wrld.bg/BObI30rFN8f
Мы определили возможные сферы сотрудничества на основе предварительного анализа в рамках комплексного диагностического исследования экономики страны. Документ доступен по ссылке https://bit.ly/3aGLVml
После ознакомления с процессом консультаций и предварительными выводами, Вы могли бы любезно потратить несколько минут вашего времени для заполнения онлайн-опросника https://bit.ly/2QCTfsa
Вы также можете отправить нам ваши отзывы и предложения, связанные с вопросами в рамках консультаций на эл. почту tashkent@worldbank.org
Ваше активное участие в процессе поможет удостовериться, что планы Всемирного банка по дальнейшему сотрудничеству с Узбекистаном актуальны, своевременны и ориентированы на конкретные результаты в интересах страны и ее граждан!