Toshkent viloyati Parkent va Yuqorichirchiq tumanlari tadbirkorlari va eksportchilari diqqatiga!
Joriy yilning 3-aprel kuni Parkent tuman hokimligi binosida O‘zbekiston Respublikasi Bosh vazirining o‘rinbosari S.Umurzakov ishtirokida Toshkent viloyati Parkent va Yuqorichirchiq tumanlari tadbirkorlari bilan ochiq muloqot bo‘lib o‘tadi.
Muloqot tadbirkorlar va eksportchilar duch kelayotgan dolzarb muammolarni hal etish hamda yangi tashabbus va takliflarni amalga oshirish maqsadida tashkil etilmoqda. Unda vazirliklar, idoralar, tarmoq birlashmalari, tijorat banklari va hokimliklar rahbarlari ham ishtirok etadi.
Tadbirda qatnashish uchun Toshkent viloyati tadbirkorlari va eksportchilarini qo‘llab-quvvatlash bo‘yicha viloyat Shtabida tashkil etilgan call-markazining 1055 qisqa raqamiga qo‘ng‘iroq qilib, ro‘yxatdan o‘tishingiz mumkin.

Вниманию предпринимателей и экспортёров Паркентского и Юкоричирчикского районов Ташкентской области!
3 апреля текущего года в здании хокимията Паркентского района состоится открытый диалог с предпринимателями Паркентского и Юкоричирчикского районов Ташкентской области при участии заместителя Премьер-министра Республики Узбекистан С.Умурзакова.
Мероприятие организуется в целях решения актуальных проблем, с которыми сталкиваются предприниматели и экспортеры, а также реализации новых инициатив и предложений. В диалоге также примут участие руководители министерств, ведомств, отраслевых объединений, коммерческих банков и хокимиятов.
Вы можете зарегистрироваться для участия, позвонив по короткому номеру 1055 call-центра при региональном Штабе поддержки предпринимателей и экспортеров Ташкентской области.
Начало мероприятия – 14:00.
Адрес: Паркентский район, улица Ичкикургон, д. 5.
Уважаемые предприниматели! В связи с текущей эпидемиологической обстановкой количество допущенных участников мероприятия будет ограничено. Просим соблюдать карантинные требования в ходе мероприятия.