“Hududgazta’minot” aktsiyadorlik jamiyati aholiga yangi xizmat turlarini ko‘rsatishni boshladi
Bugungi kunda “Hududgazta’minot” AJ tarkibiy bo‘linmalari butun respublika bo‘ylab, yer osti va ustidagi yuqori, o‘rta va past bosimli metal gaz quvurlarini o‘rnatish, ta’mirlash va ishga tushirish xizmatlarini taqdim etmoqdalar.
O‘zbekiston Respublikasi Sanoat xavfsizligi davlat qo‘mitasi va Qurilish vazirligi tomonidan qurilish-montaj ishlarini bajarish uchun maxsus ruxsatnomalar, shuningdek loyihalashtirish uchun litsenziya taqdim etilgan.
Xizmat turlarini kengaytirish bugungi davr va iqtisodiy hollatlar bilan uzviy bog‘liqdir. “Hududgazta’minot” AJning hududiy bo‘linmalari ham xizmat ko‘rsatish bozorini samarali rivojlantirishning bevosita ishtirokchilari hisoblanishadi. Ularning faoliyati birinchi navbatda kompleks gazlashtirish va obyektlarni gaz bilan ta’minlash sohasida yuqori darajadagi xizmat ko‘rsatishga qaratilgan. Shu munosabat bilan, sohada tasdiqlangan me’yor va standartlarga to‘liq rioya qilgan holda, barcha gazlashtirish loyihalarni boshdan oxirigacha (rus.“pod klyuch”) amalga oshirish imkoniyati mavjud.
Buyurtmachi, gaz taqsimlash va iste’mol qilish tarmoqlarining kompleks loyihalarini yaratish, shuningdek, boshqa xizmatlar, masalan, loyiha ishlab chiqish, hujjat va ruxsatnomalarni tayyorlashni ham ishonib topshirishi mumkin.
“Hududgazta’minot” AJning hududiy bo‘linmalariga gaz ta’minoti xizmatlarini ko‘rsatishlarini so‘rab jismoniy va yuridik shaxslar murojaat qilishlari mumkin. Gaz ta’minoti tashkilotlarining texnologik imkoniyatlari gaz ishlari uchun hamyonbop narxlarni belgilashga imkon beradi. O‘z texnika va uskunalari, ishlab chiqaruvchilar bilan to‘g‘ridan-to‘g‘ri hamkorlik va yillar davomida to‘plangan texnologik baza uchinchi tomon pudratchilar ishtirokiga butunlay chek qo‘yadi. Shuning uchun mijozga arzon narxlarda va sifatli xizmat ko‘rsatilishiga erishiladi.
Gaz ta’minoti va gazlashtirish xizmatlari amaliy va nazariy bilim hamda qo‘nikmalarga ega tajribali mutaxassislar jamoasi tomonidan bajarilishi ta’minlanadi. Hamkorlikning har bosqichi, xususan mijozning xizmatga birinchi murojaatidan tortib to xizmat ko‘rsatishgacha bo‘lgan jarayon, malakali mutaxassislar qo‘lida.

Акционерное общество «Худудгазтаъминот» внедряет новый вид услуг для населения
Структурные подразделения АО «Худудгазтаъминот» во всех регионах страны теперь оказывают услуги по монтажу, ремонту и пуско-наладке стальных надземных и подземных газопроводов высокого, среднего и низкого давления газового хозяйства.
Специальные разрешительные документы на строительно-монтажные работы, а также лицензия на проектирование выданы Государственным комитетом промышленной безопасности и Министерством строительства Республики Узбекистан.
Расширение спектра предоставляемых услуг продиктовано временем. Региональные подразделения АО «Худудгазтаъминот» являются непосредственными участниками эффективного развития рынка услуг, и прежде всего, нацелены на высокий сервис в области комплексной газификации и газоснабжения объектов. В этой связи имеется возможность выполнять все проекты «под ключ» с детальным соблюдением утвержденных норм и стандартов в сфере.
Заказчик может доверить как комплексные проекты по созданию сетей газораспределения и газопотребления, так и отдельные услуги, например, разработку проекта и подготовку документации и разрешений.
Обратиться за предоставлением услуг газоснабжения в региональные подразделения АО «Худудгазтаъминот» могут как физические, так и юридические лица. Технологические возможности газоснабжающих организаций позволяют устанавливать доступные цены на газовые работы. Собственное оборудование, прямое сотрудничество с производителями и наработанная технологическая база исключают привлечение сторонних подрядчиков. Поэтому клиент может быть уверен в качественном обслуживании по выгодной стоимости.
Услуги по газоснабжению и газификации выполняются командой опытных специалистов, обладающих полноценным объемом практических и научных знаний. Каждый этап сотрудничества, в частности от первого обращения заказчика до сервисного обслуживания, находится в руках профессионалов.
Для получения более подробной информации по предоставляемым услугам можно обращаться по номерам телефонов: