Sayohat barcha uchun: Imkoniyati cheklangan kishilarning O‘zbekiston bo‘ylab sayohatiga hissa qo‘shing!
2020-03-03 | Turizm
Turizmni rivojlantirish davlat qo‘mitasi tomonidan imkoniyati cheklangan yurtdoshlarimiz uchun O‘zbekiston bo‘ylab sayohat tashkil qilishga yo‘naltirilgan "Sayohat barcha uchun!" xayriya loyihasi davom ettirilmoqda. Xususan, 2020-yilning mart oyida "Navro‘z" umumxalq bayrami arafasida imkoniyati cheklangan yurtdoshlarimiz uchun navbatdagi sayohatni tashkil etish rejalashtirilgan.
Barchangizni ezgu niyatlar bilan amalga oshirilayotgan mazkur loyihani davom ettirishda faol ishtirok etishga chorlaymiz. Buning uchun smartfoningizdagi "Pay me" ilovasi orqali "Sayohat barcha uchun!" xayriya raqamiga yoki quyidagi maxsus hisob raqamiga istagan miqdordagi mablag‘ni o‘tkazing va yurtdoshlarimiz tabassumiga sababchi bo‘ling!
X/r 2021 2000 1051 6252 2002 MFO: 00444, INN: 207 310 102, OPERU IAKB "Ipak yuli" banki.
Imkoniyati cheklangan kishilarning O‘zbekiston bo‘ylab sayohati Telegram (@sayohat_barcha_uchun) kanali hamda mahalliy telekanallar va ijtimoiy tarmoqlar orqali yoritib boriladi. Hisob raqamiga kelib tushgan barcha mablag‘lar sayohat loyihasiga yo‘naltiriladi, sarf qilingan mablag‘lar hisobot tariqasida e’lon qilib boriladi.
Ushbu aktsiyada qatnashish istagida bo‘lgan ko‘ngillilar quyidagi telefon raqami orqali bizga murojaat qilishlari mumkin: + 90 900 53 67, +99 851 92 08

Путешествие для всех: Внесите свой вклад в путешествие людей с ограниченными возможностями
Государственный комитет по развитию туризма продолжает свой проект, направленный на организацию путешествия по Узбекистану для людей с инвалидностью - " Туризм для всех!". В частности, в марте 2020 года, накануне народного праздника «Навруз» планируется организовать очередную поездку.
Призываем всех принять активное участие в продолжении этого благотворительного проекта. Для того, чтобы внести свой вклад в проект, переведите деньги через приложение “Pay Me” на благотворительный номер «Путешествие для всех!» и сделайте пожертвование на специальный счет ниже и делитесь добром с соотечественниками!
Н/с 2021 2000 1051 6252 2002 МФО: 00444, ИНН: 207 310 102, ОПЕРУ ИАКБ Банк "Ипак йули".
Путешествие людей с ограниченными возможностями будет освещаться через (@sayohat_barcha_uchun) telegram-канал, местные телевизионные каналы и социальные сети.
Все вырученные средства с указанного расчетного счета будут направлены на проект, информация о потраченных средствах будет объявляться в качестве отчета. Волонтеры, которые хотят принять участие в проекте, могут связаться с нами по следующим номерам: +90 900 53 67, +99 851 92 08