Vazirlik saytining yangi talqinini sinab ko‘rishga taklif qilamiz
25 may kuni Internet tarmog‘ining new.mitc.uz manzilida Axborot texnologiyalari va kommunikatsiyalarini rivojlantirish vazirligining veb-sayti yangi talqinda sinov tariqasida ishga tushirildi. Sayt dizaynini tayyorlashda uning axborotni uzatishda zamonaviy tarzda ixcham va aniq interfeysga ega bo‘lishi, foydalanuvchiga ma’lumotni oson va tez topishga xizmat qilishi – ishlab chiqaruvchilar uchun bosh maqsad qilib olingan.
Xo‘sh, bu maqsad qanchalar o‘zini oqlaydi? Bunga javobni foydalanuvchi sifatida sizdan kutib qolamiz. Mutaxassis va foydalanuvchilarni vazirlikning yangi talqindagi saytiga taklif qilamiz. Tanqidiy fikrlar va takliflarni qadrlaymiz va sayt faoliyatini yaxshilashda inobatga olamiz!
Barcha jo‘yali takliflar saytda tatbiq qilinib, mazkur resursni fuqarolar bilan aloqa qilish hamda ularning xabardorligini oshirishda qulay vositaga aylantiradi.
Barcha fikr-mulohazalar va takliflarni e.dalimov@mitc.uz hamda sh.sattorov@mitc.uz elektron pochta manzillariga yuborishingizni so‘raymiz.

Приглашаем протестировать новую версию сайта Мининфокома
Сегодня была запущена в тестовом режиме новая версия сайта Министерства по развитию информационных технологий и коммуникаций Республики Узбекистан по адресу new.mitc.uz. Редизайн был сделан в целях улучшения юзабилити и информативности. Дизайн разработчики постарались сделать более современным и лаконичным.
Насколько это удалось? Покажет тестирование со стороны пользователей. Критические замечания приветствуются!
Приглашаем специалистов и простых пользователей посетить новый сайт министерства и дать свои замечания, рекомендации, предложения и пожелания по его улучшению.
Все ваши конструктивные предложения будут рассмотрены для реализации на сайте и помогут создать удобный инструмент для взаимодействия и информирования граждан.