Qirg‘iziston janubida istiqomat qiluvchi O‘zbekiston fuqarolarini konsullik qabul qilish to‘g‘risida
2018-05-11
O‘zbekiston Respublikasining Bishkek shahridagi Elchixonasi xabariga ko‘ra 2018-yilning 11-12-may kunlari O‘sh shahrida Qirg‘iziston Respublikasining O‘sh, Jalolobod va Botken viloyatlari hududida vaqtinchalik yoki doimiy yashovchi O‘zbekiston fuqarolari uchun sayyor konsullik qabuli bo‘lib o‘tadi.
Sayyor konsullik qabuli Qirg‘iziston Respublikasi Hukumatining O‘sh shahridagi Vakolatli vakilligi binosida bo‘lib o‘tadi.
Fuqarolarni qabul qilish (0312) 98-62-96 telefon raqami orqali yoki Elchixona veb-saytidagi elektron tizimida oldindan ro‘yxatga olish orqali amalga oshiriladi.

О консульском приеме граждан Узбекистана, проживающих на юге Кыргызстана
По информации Посольства Республики Узбекистан в г.Бишкеке, 11-12 мая 2018 года в г.Оше состоится выездной консульский прием граждан Узбекистана, временно или постоянно проживающих на территории Ошской, Жалал-Абадской и Баткенской областей Кыргызской Республики.
Выездной консульский прием состоится в здании аппарата Полномочного представительства Правительства Кыргызской Республики в г.Оше.
Прием граждан будет осуществляться по предварительной записи по номеру (0312) 98-62-96, или через системы электронной записи на сайте Посольства.