“Uzcharmexpo-2022” 12 - халқаро кўргазма-ярмаркаси
Жорий йилнинг 25-27 май кунлари чарм, поябзал, атторлик, мўйна, жун ва маҳаллийлаштирилган маҳсулотлар соҳасидаги инновация ва янгиликлар майдони “Uzcharmexpo-2022” 12 - халқаро кўргазма-ярмаркаси бўлиб ўтади.
Уч кун давомида ўтказиладиган анжуман ёрқин кўргазма экспозиция билан бир қаторда дунё чарм-поябзал ва мўйна саноатининг бугунги холати, соҳадаги сўнги тенденциялар муҳокамасига оид платформага айланади.
Халқаро анжуман, маҳорат дарслари, Б2Б учрашувлар. Буларнинг барчаси бизнес вакиллари учун янги алоқлар, иштирокчилар учун эса мода оламининг сўнги янгиликларидан баҳраманд бўлиш дегани. Тантанали очилиш маросими: 25 май 2022 йил соат 11:00 да.

UzCharmExpo-2022 12th International Exhibition-Fair of Leather, Shoes, Fur and Wool products.
Between 25-27th of May this year, «Uzcharmexpo-2022» 12th International Exhibition-Fair will be held. The Fair has become an effective platform for innovations and news in the leather and footwear industry, leather goods, fur and wool products.
The event will be accompanied by a vibrant exhibition for three days, becoming a unique stage for discussing the current state of the global leather and footwear industry and the latest trends in the field.
Masterclasses, presentations of new products, B2B meetings - a rich program opens up new contacts for business representatives and participants - the opportunity to get acquainted with the latest news from the fashion world.
The Opening Ceremony of «UzCharmExpo-2022» will start on May 25 at 11:00 am at the Uzexpocenter NEC in Tashkent, Uzbekistan.