“Uzcharmexpo-2022” 12 - халқаро кўргазма-ярмаркаси
Жорий йилнинг 25-27 май кунлари чарм, поябзал, атторлик, мўйна, жун ва маҳаллийлаштирилган маҳсулотлар соҳасидаги инновация ва янгиликлар майдони “Uzcharmexpo-2022” 12 - халқаро кўргазма-ярмаркаси бўлиб ўтади.
Уч кун давомида ўтказиладиган анжуман ёрқин кўргазма экспозиция билан бир қаторда дунё чарм-поябзал ва мўйна саноатининг бугунги холати, соҳадаги сўнги тенденциялар муҳокамасига оид платформага айланади.
Халқаро анжуман, маҳорат дарслари, Б2Б учрашувлар. Буларнинг барчаси бизнес вакиллари учун янги алоқлар, иштирокчилар учун эса мода оламининг сўнги янгиликларидан баҳраманд бўлиш дегани. Тантанали очилиш маросими: 25 май 2022 йил соат 11:00 да.

12-я Международная выставка-ярмарка кожи, обуви меха и шерсти UzCharmExpo-2022
С 25 по 27 мая текущего года состоится 12-я Международная выставка-ярмарка Uzcharmexpo-2022, ставшая эффективной площадкой инноваций и новостей в кожевенно-обувной индустрии, кожгалантереи, локализованной продукции, меховых и шерстяных изделий.
Мероприятие в течении трех дней будет сопровождаться яркой выставкой, она станет платформой для обсуждения современного состояния мировой кожевенно-обувной промышленности и последних тенденций в отрасли.
Мастер-классы, презентация новинок, B2B встречи - насыщенная программа открывает новые контакты для представителей бизнеса, а для участников – возможность ознакомиться с последними новостями из мира моды.
Торжественная церемония открытия 12-ой Международной выставки-ярмарки Кожи, обуви меха и шерсти UzCharmExpo 2022 состоится 25 мая в 11:00 в НВК «Узэкпоцентр» в г. Ташкенте, Узбекистан.