UNWTO туризм соҳаси бизнес вакиллари учун вебинар ўтказади!
Бутунжаҳот туризм ташкилоти туристик бизнес вакиллари учун вебинарлар ташкил қилади. Унда туроператорлар, меҳмонхоналар ва бошқа турдаги жойлаштириш воситалари вакиллари иштирок этишлари мумкин.
Мавзу “Инқироз билан коммуникация: COVID-19'дан олдин, давомида ва ундан кейин”. Экспертлар: UNWTOнинг коммуникация масалалари бўйича директори Macelo Risi; BBC трэвл-журналисти Rajan Datar; профессионал фотограф Ana Nance.
Вебинар 17 апрель куни Тошкент вақти билан соат 15:00  да ўтказилади.
Давомийлиги 1 соату 30 дақиқа. Вебинарда иштирок этиш бепул! Вебинарда иштирок этишни истаган ташкилотлар ушбу ҳавола орқали рўйхатдан ўтишлари мумкин – РЎЙХАТДАН ЎТИШ Рўйхатдан ўтишда қуйидаги маълумотларни кўрсатишингизни лозим: иштирокчининг исми ва фамилияси; электрон почта манзили.

UNWTO проведет вебинар для представителей бизнеса в сфере туризма!
Всемирная туристская организация проведет вебинар для субъектов туристического бизнеса. В нем могут принять участие представители туроператоров, гостиниц и других видов средств размещения.
Тема: “Коммуникация с кризисом: до, в течение и после COVID-19 “ Эксперты: директор по коммуникациям UNWTO Macelo Risi; трэвл-журналист BBC Rajan Datar; профессиональный фотограф Ana Nance.
Вебинар пройдет 17 апреля в 15:00 часов по Ташкентскому времени. Продолжительность 1 час 30 минут.
Участие в вебинаре бесплатное! Представителей организаций, заинтересованных в участии в вебинаре, просим зарегистрироваться, пройдя по следующей ссылке – РЕГИСТРАЦИЯ При регистрации нужно указать: - Ф.И. участника; - адрес электронный почты.