“Tashkent Law Spring” II Халқаро юридик форуми қолдирилди
Жорий йилнинг 23-25 апрель кунлари бўлиб ўтиши режалаштирилган “Tashkent Law Spring” II Халқаро юридик форуми кейинга қолдирилди.
Бундай қарор Форум қатнашчилари, шу жумладан хорижий меҳмонлар ва юртимиз фуқаролари орасида Коронавирус инфекцияси (COVID-19) тарқалишининг олдини олиш мақсадида қабул қилинди.
Ташкилий қўмита илгари рўйхатдан ўтган шахсларни Форум қолдирилгани ҳақида хабардор қилиш бўйича ишларни ташкиллаштиради, шунингдек, Форумнинг ўтказиладиган аниқ саналарини қўшимча равишда кейинроқ эълон қилади.
Эътибор беринг! Форумнинг кейинга қолдирилиши илгари эълон қилинган “Энг яхши юридик хизмат”, “Энг яхши адвокатлик тузилмаси” республика танловлари ўтказилишига таъсир кўрсатмайди.

II Международный юридический форум “Tashkent Law Spring” отложен
II Международный юридический форум “Tashkent Law Spring”, который намечался на 23-25 апреля нынешнего года, отложен на более позднее время.
Подобное решение было принято в целях предупреждения распространения коронавирусной инфекции (COVID-19) среди участников форума, в том числе зарубежных гостей и граждан нашей страны.
Организационный комитет форума организует работу по уведомлению зарегистрированных ранее лиц об отложении мероприятия. Точная дата проведения форума будет объявлена позже.
Внимание! Отложение форума не влияет на проведение объявленных ранее республиканских форумов “Лучшая юридическая служба” и “Лучшая адвокатская структура”.