Бугун, 9 март куни соат 11:00да Ахборот ва оммавий коммуникациялар агентлиги анжуманлар залида Ўзбекистон Республикаси Қурилиш вазирлиги мутасаддилари иштирокида матбуот анжумани бўлиб ўтади.
Тадбирда “Қурилиш-монтаж ишлари сифатини тубдан яхшилаш ва қурилишни назорат қилиш тизимини такомиллаштириш чоралари тўғрисида”ги Президент қарори ижроси ва соҳага оид масалалар муҳокама қилинади.
Матбуот анжуманида, шунингдек, “Ўзстандарт” агентлиги,  “Ўзсаноатқурилишматериаллари” уюшмаси масъул ходимлари ҳам иштирок этишади.

Сегодня, 9 марта, в 11:00 в конференц-зале Агентства информации и массовых коммуникаций состоится пресс-конференция с участием должностных лиц Министерства строительства Республики Узбекистан.
На мероприятии будут обсуждены исполнение постановления Президента «О мерах по коренному повышению качества производства строительно-монтажных работ и совершенствованию системы контроля в строительстве», а также вопросы, связанные с данной сферой.
В конференции также примут участие ответственные сотрудники Агентства «Узстандарт» и Ассоциации «Узсаноаткурилишматериаллари».