2020-03-04 | Иқтисодиёт
Эртага, 5 март куни Ахборот ва оммавий коммуникациялар агентлиги анжуманлар залида қатор матбуот анжуманлари ўтказилиши режалаштирилган.
Қуйида тадбирлар мавзуси ва мутасадди ташкилотлар келтирилади:
Соат 10:00 да ➖ Ўзбекистон Республикаси Инвестициялар ва ташқи савдо вазирлиги иштирокида
Мавзу: «Ташқи беғараз кўмак маблағларини жалб этиш механизмларини ва донорлар билан ишлашни такомиллаштириш чора-тадбирлари тўғрисида»ги Президент фармони ижроси ва соҳага оид масалалар муҳокамаси.
Соат 15:00 да ➖ Ўзбекистон Республикаси Адлия вазирлиги ҳузуридаги Х.Сулаймонова номидаги Республика суд экспертизаси маркази
Мавзу: «Х.Сулаймонова номидаги Республика суд экспертизаси томонидан амалга оширилган ишлар ва истиқболдаги режалар»

Завтра, 5 марта, в конференц-зале Агентства информации и массовых коммуникаций состоится серия пресс-конференций.
Ниже приведены время, тема и официальные организации, принимающие участие:
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
В 10:00 ➖ с участием должностных лиц Министерства инвестиций и внешней торговли Республики Узбекистан.
Тема: «Исполнение Указа президента «О мерах по совершенствованию механизмов привлечения средств внешнего безвозмездного содействия и работы с донорами». Также будут обсуждены вопросы, связанные с данной сферой.
В 15:00 ➖ с участием руководства и сотрудников Республиканского центра судебной экспертизы имени Х. Сулеймановой при Министерстве юстиции Республики Узбекистан.
Тема: «Работа, проделанная Республиканским центром судебной экспертизы имени Х. Сулеймановой в 2019 году и планы на будущее».