ОАВ вакиллари диққатига
12 февраль куни соат 11:00 да “Hilton” меҳмонхонасининг “Toshkent 3” залида «Uzbekistan Airports, Aviation&Logistics Forum» (UAALF-2020) биринчи халқаро авиация форумига бағишланган матбуот анжумани ўтказилади. Унда Ўзбекистон Республикаси Бош вазир ўринбосари, Туризмни ривожлантириш давлат қўмитаси раиси Азиз Абдуҳакимов иштирок этади. 19-20 февраль кунлари бўлиб ўтадиган UAALF-2020 авиафорумида хорижий авиакомпанияларнинг 300 га яқин вакиллари қатнашиши кутилмоқда.
Тадбирда иштирок этишни истаганлар Туризмни ривожлантириш давлат қўмитаси Ахборот хизмати орқали рўйхатдан ўтишлари сўралади:

Вниманию представителей СМИ
12 февраля в 11:00 в гостинице “Hilton” (зал “Toshkent 3”) состоится пресс-конференция, посвященная Первому международному авиационному форуму «Uzbekistan Airports, Aviation&Logistics Forum» (UAALF-2020). В нем примет участие Заместитель Премьер-министра – Председатель Государственного комитета Республики Узбекистан по развитию туризма Азиз Абдухакимов. Ожидается, что в авиафоруме UAALF-2020, который пройдет с 19 по 20 февраля, примут участие около 300 представителей иностранных авиакомпаний.
Желающих принять участие в мероприятии просим зарегистрироваться через Информационную службу Государственного комитета по развитию туризма: