ОАВ вакиллари диққатига
12 февраль куни соат 11:00 да “Hilton” меҳмонхонасининг “Toshkent 3” залида «Uzbekistan Airports, Aviation&Logistics Forum» (UAALF-2020) биринчи халқаро авиация форумига бағишланган матбуот анжумани ўтказилади. Унда Ўзбекистон Республикаси Бош вазир ўринбосари, Туризмни ривожлантириш давлат қўмитаси раиси Азиз Абдуҳакимов иштирок этади. 19-20 февраль кунлари бўлиб ўтадиган UAALF-2020 авиафорумида хорижий авиакомпанияларнинг 300 га яқин вакиллари қатнашиши кутилмоқда.
Тадбирда иштирок этишни истаганлар Туризмни ривожлантириш давлат қўмитаси Ахборот хизмати орқали рўйхатдан ўтишлари сўралади:

2020-02-11 | Society
On February 12, a press conference dedicated to the First International Uzbekistan Airports, Aviation & Logistics Forum (UAALF 2020) will be held at the Hilton Hotel (Toshkent 3 Hall). It will be attended by Deputy Prime Minister, Chairman of the State Committee of the Republic of Uzbekistan for Tourism Development, Aziz Abdukhakimov.
According to the State Tourism Development Committee, about 300 representatives of foreign airlines will take part in UAALF 2020 Forum to be held on February 19-20.