Ўзбекистон Республикаси Марказий банкининг бошқарув йиғилиши якунлари ва асосий ставка бўйича қабул қилинган қарор юзасидан матбуот анжумани ўтказилиши ҳақидаги хабари
2020-01-15 | Иқтисодиёт
2020 йил 16 январь куни соат 16.00 да Ўзбекистон Республикаси Марказий банки биносида Марказий банкнинг навбатдаги Бошқарув йиғилиши якунлари ва унда асосий ставка бўйича қабул қилинган қарор юзасидан Матбуот анжумани ўтказилади.
Матбуот анжуманига оммавий ахборот воситалари вакиллари таклиф этилади. Иштирокчилар 71-2321015 телефон рақами орқали 2019 йил 16 январь соат 10:00 га қадар рўйхатдан ўтишлари сўралади.

Сообщение Центрального банка Республики Узбекистан о проведении пресс-конференции по итогам заседания правления и принятом решении по основной ставке Центрального банка
16 января 2020 года в здании Центрального банка Республики Узбекистан в 16:00 состоится Пресс-конференция, посвященная итогам проведения очередного заседания Правления Центрального банка и принятому в ходе его решению Правления по основной ставке Центрального банка.
Для участия на Пресс-конференции приглашаются представители средств массовой информации. Для регистрации просим обращаться по контактному номеру 71-2321015 до 10:00 16 января с.г.