2020-01-14 | Экология
Бугун, 14 январь соат 15:00 да Ахборот ва оммавий коммуникациялар агентлиги анжуманлар залида “Атроф муҳит ифлосланиши мониторингини янада такомиллаштириш” мавзусида матбуот анжумани бўлиб ўтади.
Тадбирда Тошкент шаҳри ва чекка жойларда олиб борилаётган ободонлаштириш чора-тадбирлари, аҳолида экомаданиятни шакллантириш ва атроф-муҳит ифлосланишини бартараф этишдаги муаммолар муҳокама қилади.
Матбуот анжуманида Экология ва атроф-муҳитни муҳофаза қилиш давлат қўмитаси раҳбарияти ва мутасадди ходимлари иштирок этади.

2020-01-14 | Экология
Сегодня, 14 января, в 15:00, в конференц-зале Агентства информации и массовых коммуникаций состоится пресс-конференция на тему «Дальнейшее совершенствование мониторинга загрязнения окружающей среды».
На конференции будут обсуждены такие вопросы, как благоустройство г. Ташкента и пригорода, а также проблемы, связанные с формированием экокультуры населения и устранением загрязнения окружающей среды.
В мероприятии примут участие руководители и должностные лица Государственного комитета по экологии и охране окружающей среды.