Ўзбекистон Республикаси тадбиркорлари учун "Менинг бизнесим" махорат дарси бўлиб ўтади
Синергия Россия Тижорат Университети "Кичик ва ўрта тадбиркорлик ва якка тартибдаги тадбиркорлик ташаббусини қўллаб-қувватлаш" миллий лойиҳасининг "Тадбиркорликни ривожлантириш" федерал лойиҳаси доирасида Россия Иқтисодий ривожланиш вазирлиги билан биргаликда Ўзбекистон Республикаси тадбиркорлари учун "Менинг бизнесим" маҳорат дарсини ўтказишни режалаштирмоқда.
Маҳорат дарси 10 декабр 2019 йил соат 19:00 да "City Palace" меҳмонхонасининг "Grand Ball Room" конференц-залида бўлиб ўтади.
Маҳорат дарси давомида таниқли рус бизнес-тренерларининг чиқишлари бўлиб ўтади:
Александр Воловик: "Ижтимоий тармоқларда бизнесни ривожлантириш тендентсиялари 2020";
Владимир Турман: "Маркетинг қадоқлаш бизнеси: ноёб сотиш таклифини ишлаб чиқиш ва рақобатбардош бозорларда сотишни кўпайтириш сирлари".

Состоится мастер класс "Мой бизнес" для предпринимателей Республики Узбекистан
Российский коммерческий Универститет "Синергия" в рамках федерального проекта "Популяризация предпринимательства" Национального проекта "Малое и среднее предпринимательство и поддержка индивидуальной предпринимательской инициативы" совместно с Минэкономразвития России планирует проведение мастер класса  "Мой бизнес" для предпринимателей Республики Узбекистан.
Мастер класс состоится 10 декабря 2019 г. в 19:00 часов в конференц-зале "Grand Ball Room" отеля "City Palace".
В рамках мастер класса состоится выступление известных российских бизнес-тренеров:
Александра Воловика на тему: "Тренды продвижения бизнеса в социальных сетях 2020";
Владимира Турмана на тему: "Маркетинговая упаковка бизнеса: секреты разработки уникального торгового предложения и увеличение продаж на конкурентных рынках".
Для участия в мероприятии необходимо зарегистрироваться по ссылке: https://мойбизнес.рф/mk/tashkent (участие бесплатное).