Бугун, 28 ноябрь куни Ахборот ва оммавий коммуникациялар агентлиги анжуманлар залида бир қатор матбуот анжуманлари ўтказилиши режалаштирилган.
Соат 12:00 да▪️Олий суд ва Бош прокуратура ҳузуридаги Мажбурий ижро бюроси иштирокида матбуот анжумани бўлиб ўтади.
✏️ Мавзу ➖ «Суд ҳужжатлари ва бошқа органлар ҳужжатларини ижро этиш самарадорлигини янада ошириш чора-тадбирлари тўғрисида”ги Президент қарори ижроси юзасидан амалга оширилаётган ишлар.
✅ Соат 15:00 да▪️Ўзбекистон Республикаси Ички ишлар вазирлиги Ташкилий-инспекторлик ва ахборот-таҳлил бошқармаси ҳамда Жисмоний, юридик шахсларнинг мурожаатлари билан ишлаш ва юритиш бошқармаси раҳбарияти ва мутасаддилари иштирокида матбуот анжумани ўтказилади.

2019-11-28 | Общество
Сегодня, 28 ноября, в конференц-зале Агентства информации и массовых коммуникаций состоятся пресс-конференции по нижеуказанным темам.
✅ В 12:00 часов состоится пресс-конференция с участием представителей▪️Верховного суда и Бюро принудительного исполнения при Генеральной прокуратуре Республики Узбекистан.
✏️ Тема ➖ «Исполнение постановления Президента Республики Узбекистан «О мерах по дальнейшему повышению эффективности исполнения судебных актов и актов иных органов».
✅ В 15:00 часов состоится пресс-конференция с участием руководства и должностных лиц главного организационно-инспекторского и информационно-аналитического управления и управления работы с обращениями физических, юридических лиц и делопроизводства▪️Министерства внутренних дел Республики Узбекистан.