Бугун, 20 ноябрь куни, соат 15:00 да Ахборот ва оммавий коммуникациялар агентлиги анжуманлар залида Аҳоли ва ҳудудларни фавқулодда вазиятлардан муҳофаза қилиш ойлигига бағишланган матбуот анжумани бўлиб ўтади.
Унда Ўзбекистон Республикаси Фавқулодда вазиятлар вазирлиги, Соғлиқни сақлаш вазирлиги, Қишлоқ хўжалиги вазирлиги, Сув хўжалиги вазирлиги, Ички ишлар вазирлиги, Уй-жой коммунал хизмат кўрсатиш вазирилиги, Энергетика вазирлиги, Транспорт вазирлиги, «Ҳудудгазтаъминот» АЖ, «Ўзгидромет» мутасаддилари иштирокида мавзуга доир муҳим масалалар муҳокама қилинади.

2019-11-20 | Общество
Сегодня, 20 ноября, в 15:00 часов, в конференц-зале Агентства информации и массовых коммуникаций состоится пресс-конференция, посвящённая Месяцу защиты населения и территорий.
В конференции примут  участие должностные лица Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Узбекистан, Министерства здравоохранения, Министерства сельского хозяйства, Министерства водных ресурсов, Министерства внутренних дел, Министерства жилищно-коммунального обслуживания, Министерства энергетики, Министерства транспорта, ОАО «Ҳудудгазтаъминот», Узгидромета.