31 июль куни соат 11:00да Ахборот ва оммавий коммуникациялар агентлиги анжуманлар залида Ўзбекистон Республикаси Президенти ҳузуридаги Стратегик ва минтақалараро тадқиқотлар институти мутасаддилари ва журналистлар иштирокида матбуот-брифинг бўлиб ўтади.
Брифингда Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёевнинг 31 июль – 1 август кунлари Беларус давлатига расмий ташрифи доирасидаги маълумотлар тақдим этилади.
Тадбирда Стратегик ва минтақалараро тадқиқотлар институти директори Санжар Валиев, бўлим бошлиғи Баҳромжон Сотиболдиев, бош илмий ходим Нигора Шоҳимардонова иштирок этади.

2019-07-30 | Политика
31 июля в 11:00 часов в конференц-зале Агентства информации и массовых коммуникаций состоится брифинг для журналистов с участием руководства Института стратегических и межрегиональных исследований при Президенте Республики Узбекистан.
На мероприятии будет представлена информация об официальном визите Президента Республики Узбекистан Шавката Мирзиёева в Республику Беларусь, который состоится 31 июля - 1 августа.
В брифинге примут участие заместитель директора Института стратегических и межрегиональных исследований Санжар Валиев, начальник отдела Бахромжон Сотиболдиев, главный научный сотрудник Нигора Шахимарданова.