«Ипак йўли» Халқаро туризм университетида 2019-2020 ўқув йили учун қабул давом этмоқда
Самарқанд шаҳридаги «Ипак йўли» Халқаро туризм университетида 2019-2020 ўқув йили учун қабул давом этмоқда. Қабул комиссияси жорий йилнинг 15 июнидан соат 9:00дан 18:00гача ҳужжатларни қабул қилмоқда.
Университетда абитуриентларнинг ҳужжат топширишда муаммоларга дуч келмаслиги учун барча шароитлар яратилган. Бу ерда абитуриентлар ва уларнинг ота-оналари учун алоҳида хоналар, маслаҳат маркази ва «Call-center», тиббий бўлим хизмат кўрсатмоқда. Шунингдек, қабул комиссияси эълонлар доскасида абитуриентлар учун мунтазам равишда энг сўнгги янгиликлар бериб борилмоқда.
Қўшимча маълумот олишни истаганлар қабул комиссиясининг қуйидаги телефон рақамларига қўнғироқ қилишлари мумкин:  (+99866) 233-56-47, (+99866) 233-34-20
«Ипак йўли» Халқаро туризм университети Қабул комиссиясига оид сўнгги янгиликлар билан қуйидаги интернет-манзил ҳамда ижтимоий тармоқлар орқали танишинг: http://www.univ-silkroad.uz

В Международном университете туризма” Шелковый путь " продолжается прием абитуриентов на 2019-2020 учебный год
В Самаркандском Международном университете туризма “Шелковый путь” продолжается прием абитуриентов на 2019-2020 учебный год. Приемная комиссия принимает документы с 9:00 до 18:00 с 15 июня текущего года.
В университете созданы все условия для успешной сдачи  документов и экзаменов. Для абитуриентов и их родителей предоставлены отдельные комнаты, ежедневно работают консультационный центр и "Call-центр", медицинский отдел. Также на доске объявлений приемной комиссии регулярно публикуются последние новости для поступающих.
Желающие получить дополнительную информацию могут позвонить в приемную комиссию по следующим номерам: (+99866) 233-56-47, (+99866) 233-34-20
С последними новостями по работе приемной комиссии Международного университета туризма” Шелковый путь " вы можете ознакомиться, пройдя по следующим ссылкам: