Туризм соҳасига қизиқаётган инвесторлар диққатига
Ўзбекистон Республикаси Туризмни ривожлантириш давлат қўмитаси туризм соҳасидаги лойиҳаларни амалга оширишда инвестициялар жалб этишни қўллаб-қувватлайди.
Шу жумладан, Қўмита Жиззах вилояти Зомин тумани “Пишағор” қишлоғи “Чопон” фермер хўжалигида агро-эко-зиёрат туристик масканларини ташкил этишга оид лойиҳа ишлаб чиқилганлиги тўғрисида хабар қилади.
Ушбу лойиҳа юзасидан салоҳиятли инвесторлар ва тадбиркорлар +99898 314-68-69 (Ёқубжон Хасанов) ёки Қўмитанинг +99895 193-34-02 телефон рақамларига мурожаат қилишлари мумкин.

Вниманию инвесторов в сфере туризма
Государственный комитет Республики Узбекистан по развитию туризма поддерживает привлечение инвестиций для реализации проектов в сфере туризма. В этой связи, Госкомтуризма информирует потенциальных инвесторов и субъектов предпринимательства о разработанном проекте по созданию туристической зоны (агро, эко и паломнической) в фермерском хозяйстве «Чопон» в селье Пишагор Заминского района Джизакской области.
В случае заинтересованности потенциальных инвесторов и предпринимателей просим обращаться по номерам +99898 314-68-69 (Ёкубжан Хасанов) или +99895 193-34-02 (Госкомтуризма).