Нотариус лавозимларига танловни онлайн равишда 20 октябрда ҳам кузатиб боринг
Ўзбекистон Республикаси Адлия вазирлиги ҳузуридаги Олий малака комиссияси томонидан 2018 йилнинг 18 октябрь куни соат 10-00 да вакант нотариус лавозимларига ўтказиладиган танлов 20 октябрга кўчирилди.
Ўзбекистон Республикаси Адлия вазирлиги ҳузуридаги Олий малака комиссияси томонидан 2018 йилнинг 18 октябрь куни соат 10-00 да вакант нотариус лавозимларига ўтказиладиган танлов 20 октябрга кўчирилди. Танлов жараёнлари интернет тармоғида тўғридан-тўғри Адлия вазирлигининг расмий веб-сайти www.minjust.uz ва фейсбук ижтимоий тармоғидаги “Адлия билан мулоқот” саҳифалари орқали жараёнларни кузатиб боришингиз мумкин.

За ходом конкурса на должность нотариуса следите в онлайн-режиме и 20 октября
Конкурс по назначению на должность нотариуса, запланированный Высшей квалиификационной комиссией при Министерстве юстиции Республики Узбекистан на 18 октября 2018 года, переносится на 20 октября в 10:00.
Конкурс по назначению на должность нотариуса, запланированный Высшей квалиификационной комиссией при Министерстве юстиции Республики Узбекистан на 18 октября 2018 года, переносится на 20 октября в 10:00. Любой желающий может в режиме реального времени следить за ходом конкурса через официальный веб-сайт министерства www.minjust.uz или страницу “Диалог с юстицией” (“Адлия билан мулоқот”) в Facebook — https://www.facebook.com/groups/adliya/.