Давлат статистика қўмитасида Корея ахборот агентлиги (K-DATA​) делегацияси вакиллари билан учрашув бўлиб ўтди
2018-07-26 | Жамият
Жорий йилнинг 25 июль куни Давлат статистика қўмитасида Корея ахборот агентлиги (K-DATA​) делегацияси вакиллари билан учрашув бўлиб ўтди. Учрашувда, келгусида икки ташкилот ўртасидаги ўзаро ҳамкорлик билан боғлиқ масалалар муҳокама этилди.
Учрашув якунида Корея ахборот агентлиги (K-DATA​) делегацияси вакиллари Давлат статистика қўмитаси раҳбариятига ташкил этилган учрашув юзасидан миннатдорчилик билдириб, келажакда янада самарали ҳамкорлик қилишга умид билдиришди.

In the State Committee on Statistics was held a meeting with representatives of the delegation of the Korean Data Agency (K-DATA)
2018-07-26 | Society
On July 25 of this year, in the State Committee on Statistics was held a meeting with representatives of the delegation of the Korean Data Agency (K-DATA). The meeting focused on issues related to further cooperation between the two organizations.
As a result of the meeting, the delegation of the Korean Data Agency (K-DATA) representatives thanked the administration of  the State Committee on Statistics for organizing the meeting and expressed hope for further fruitful cooperation.