Давлат статистика қўмитасида Корея ахборот агентлиги (K-DATA​) делегацияси вакиллари билан учрашув бўлиб ўтди
2018-07-26 | Жамият
Жорий йилнинг 25 июль куни Давлат статистика қўмитасида Корея ахборот агентлиги (K-DATA​) делегацияси вакиллари билан учрашув бўлиб ўтди. Учрашувда, келгусида икки ташкилот ўртасидаги ўзаро ҳамкорлик билан боғлиқ масалалар муҳокама этилди.
Учрашув якунида Корея ахборот агентлиги (K-DATA​) делегацияси вакиллари Давлат статистика қўмитаси раҳбариятига ташкил этилган учрашув юзасидан миннатдорчилик билдириб, келажакда янада самарали ҳамкорлик қилишга умид билдиришди.

В Госкомстате состоялась встреча с представителями делегации Корейского агентства по данным (K-DATA)
2018-07-26 | Общество
25 июля текущего года в Госкомстате состоялась встреча с представителями делегации Корейского агентства по данным (K-DATA). На встрече, обсуждались вопросы, связанные с дальнейшим сотрудничеством между двумя организациями.
По итогам встречи, представители делегации Корейского агентства по данным (K-DATA) поблагодарили руководство Госкомстата за организацию встречи и выразили надежду на дальнейшее плодотворное сотрудничество.