Нодавлат таълим муассасалари раҳбарлари диққатига
2016 йилнинг 2 март куни соат 9-30 ва 14. 30 да Давлат тест маркази биносида Ўзбекистон Республикаси Вазирлар Маҳкамасининг 2004 йил 1 мартдаги 100-сон қарори билан тасдиқланган “Нодавлат таълим муассасалари фаолиятини лицензиялаш тўғрисида Низом”нинг 25-26-бандларига асосан “Нодавлат таълим муассасалари фаолиятини мувофиқлаштириш ва такомиллаштириш” мавзусида ўқув-амалий семинар ташкил этилмоқда. Мазкур семинарда иштирок этиш учун рўйхатдаги таълим муассасаси раҳбарлари таълим муассасаси учун электрон почта манзили очишингиз ва ахборот – коммуникация технологиялари бўйича 1 нафар ходимингиз билан Давлат тест марказига ташриф буюришингиз сўралади.
2016 йил 2 март куни соат 09-30 да бўлиб ўтадиган ўқув-амалий семинарда истирок этувчи таълим муассасалари рўйхати

Вниманию руководителям негосударственных образовательных учреждений
2 марта 2016 года в 9.30 и 14-30 в здании Государственного центра тестирования при Кабинете Министров Республики Узбекистан проводится учебно-практический семинар «Координация и совершенствование деятельности негосударственных образовательных учреждений».
Данное мероприятие организованно в соответствии с пунктами 25 и 26 «Положения о лицензировании деятельности негосударственных образовательных учреждений», утвержденного Постановлением Кабинета Министров Республики Узбекистан № 100 от 1 марта 2004 года.
В связи с чем, всем руководителям негосударственных образовательных учреждений указанных в прилагаемом списке необходимо явиться в Государственный центр тестирования для участия в работе семинара в сопровождении сотрудника ответственного за ИКТ.
В целях координации участия НОУ в работе семинара и обмена дополнительной информацией просим зарегистрировать официальный электронный почтовый ящик НОУ.
Список образовательных учреждений, участвующих в учебно-практическом семинаре, который состоится 2 марта 2016 года в 09-30.