Абдухакимов Азиз Абдукахарович Ўзбекистон Республикаси Бош вазирининг ўринбосари лавозимига тасдиқланди
2018-06-01
Ўзбекистон Республикаси Президентининг 2018 йил 28 майдаги ПФ-5450 сонли фармонига мувофиқ Абдухакимов Азиз Абдукахарович Ўзбекистон Республикаси Бош вазирининг ўринбосари - Таълим, соғлиқни сақлаш, жисмоний тарбия, спорт ва туризм масалалари комплекси раҳбари лавозимига тасдикланди, шу муносабат билан Ўзбекистон Республикаси Туризмни ривожлантириш давлат қўмитаси раиси лавозимидан озод этилди.

Абдухакимов Азиз Абдукахарович утверждён на должность заместителя Премьер-министра Республики Узбекистан
2018-06-01
В соответствии с Указом Президента Республики Узбекистан от 28 мая 2018 года №УП-5450 Абдухакимов Азиз Абдукахарович утверждён на должность заместителя Премьер-министра Республики Узбекистан - руководителя Комплекса по вопросам образования, здравоохранения, физической культуры, спорта и туризма, в связи с этим освобожден от должности председателя Государственного комитета Республики Узбекистан по развитию туризма.