Сангилов Миродил Мирзаилевич “Хавфсиз шаҳар” комплексини яратиш лойиҳасининг ўз вақтида, тўлиқ ва сифатли амалга оширилишига масъул Ўзбекистон Республикаси Ахборот технологиялари ва коммуникацияларини ривожлантириш вазирининг ўринбосари лавозимидан озод этилди
Ўзбекистон Республикаси Президентининг 2018 йил 19 февралдаги ПҚ-3543 сонли қарорига мувофиқ Сангилов Миродил Мирзаилевич “Хавфсиз шаҳар” комплексини яратиш лойиҳасининг ўз вақтида, тўлиқ ва сифатли амалга оширилишига масъул Ўзбекистон Республикаси Ахборот технологиялари ва коммуникацияларини ривожлантириш вазирининг ўринбосари лавозимидан озод этилди.

Сангилов Миродил Мирзаилевич освобожден от должности заместитель министра по развитию информационных технологий и коммуникаций Республики Узбекистан,ответственный за своевременную, полномасштабную и качественную реализацию проекта по созданию комплекса "Безопасный город"
В соответствии с Постановлением Президента Республики Узбекистан от 19 февраля 2018 года №ПП-3543 Сангилов Мирадил Мирзаилевич освобожден от должности заместитель министра по развитию информационных технологий и коммуникаций Республики Узбекистан, ответственный за своевременную, полномасштабную и качественную реализацию проекта по созданию комплекса "Безопасный город".