Атаханов Боходир Алишерович – Ўзбекистон Республикаси Хусусийлаштирилган корхоналарга кўмаклашиш ва рақобатни ривожлантириш давлат қўмитаси ҳузуридаги Қимматли қоғозлар бозорини мувофиқлаштириш ва ривожлантириш марказининг бош директори этиб тайинланди
2017-06-07
2017 йил 6 июндаги Ўзбекистон Республикаси Вазирлар Маҳкамасининг 363-сон қарорига мувофиқ Атаханов Боходир Алишерович – Ўзбекистон Республикаси Хусусийлаштирилган корхоналарга кўмаклашиш ва рақобатни ривожлантириш давлат қўмитаси ҳузуридаги Қимматли қоғозлар бозорини мувофиқлаштириш ва ривожлантириш марказининг бош директори этиб тайинланди, бошқа ишга ўтиши муносабати билан Бахром Аскаралиевич Шакиров ушбу лавозимдан озод қилинди.

Атаханов Боходир Алишерович назначен Генеральным директором Центра по координации и развитию рынка ценных бумаг при Государственном комитете Республики Узбекистан по содействию приватизированным предприятиям и развитию конкуренции
2017-06-07
В соответствии с Постановлением Кабинета Министров Республики Узбекистан № 363 от 6 июня 2017 года Атаханов Боходир Алишерович назначен Генеральным директором Центра по координации и развитию рынка ценных бумаг при Государственном комитете Республики Узбекистан по содействию приватизированным предприятиям и развитию конкуренции. Шакиров Бахром Аскаралиевич освобожден от занимаемой должности в связи с переходом на другую работу.