Атаханов Боходир Алишерович – Ўзбекистон Республикаси Хусусийлаштирилган корхоналарга кўмаклашиш ва рақобатни ривожлантириш давлат қўмитаси ҳузуридаги Қимматли қоғозлар бозорини мувофиқлаштириш ва ривожлантириш марказининг бош директори этиб тайинланди
2017-06-07
2017 йил 6 июндаги Ўзбекистон Республикаси Вазирлар Маҳкамасининг 363-сон қарорига мувофиқ Атаханов Боходир Алишерович – Ўзбекистон Республикаси Хусусийлаштирилган корхоналарга кўмаклашиш ва рақобатни ривожлантириш давлат қўмитаси ҳузуридаги Қимматли қоғозлар бозорини мувофиқлаштириш ва ривожлантириш марказининг бош директори этиб тайинланди, бошқа ишга ўтиши муносабати билан Бахром Аскаралиевич Шакиров ушбу лавозимдан озод қилинди.

Ataxanov Boxodir Alisherovich was appointed as the Director General of the Center for coordination and development of securities market under The State Committee of the Republic of Uzbekistan for assistance to privatized enterprises and development of competition
2017-06-07
In accordance with the Resolution of the Cabinet of Ministers of the Republic of Uzbekistan on June 6, 2017 Ataxanov Boxodir Alisherovich was appointed as the Director General of the Center for coordination and development of securities market under The State Committee of the Republic of Uzbekistan for assistance to privatized enterprises and development of competition. Shakirov Bakhrom Askaraliyevich relieved the post in connection with his transfer to another job.