Азимов Рустам Содиқович - Ўзбекистон Республикаси Бош вазирининг ўринбосари - Макроиқтисодий ривожлантириш, таркибий ўзгартиришлар, хорижий инвестицияларни жалб этиш комплексининг раҳбари лавозимидан озод этилди
2017 йил 6 июндаги Ўзбекистон Республикаси Президентининг ПФ-5071-сон фармонига мувофиқ Азимов Рустам Содиқович бошқа ишга ўтиши муносабати билан Ўзбекистон Республикаси Бош вазирининг ўринбосари - Макроиқтисодий ривожлантириш, таркибий ўзгартиришлар, хорижий инвестицияларни жалб этиш комплексининг раҳбари лавозимидан озод этилди.

Azimov Rustam Sodikovich relieved the post of the Deputy Prime Minister of the Republic of Uzbekistan, head of complex on macroeconomic development, structural reforms and attracting foreign investment
In accordance with Presidential Decree from June 6, 2017 Azimov Rustam Sodikovich relieved the post of the Deputy Prime Minister of the Republic of Uzbekistan, head of complex on macroeconomic development, structural reforms and attracting foreign investment in connection with his transfer to another job.