Шерматов Шерзод Хотамович - Ўзбекистон Республикаси Ахборот технологиялари ва коммуникацияларини ривожлантириш вазири вазифасини бажарувчи лавозимига тасдиқланди
2017-02-03
2017 йил 2 февралдаги Ўзбекистон Республикаси Президентининг ПФ-4943-сон фармонига мувофиқ Шерматов Шерзод Хотамович - Ўзбекистон Республикаси Ахборот технологиялари ва коммуникацияларини ривожлантириш вазири вазифасини бажарувчи лавозимига тасдиқланди, шу муносабат билан Ўзбекистон Республикаси Ахборот технологиялари ва коммуникацияларини ривожлантириш вазири биринчи ўринбосари лавозимидан озод этилди.

Шерматов Шерзод Хотамович утвержден на должность исполняющего обязанности Министра по развитию информационных технологий и коммуникаций Республики Узбекистан
2017-02-03
В соответствии с Указом Президента Республики Узбекистан №УП-4943 от 2 февраля 2017 года Шерматов Шерзод Хотамович утвержден на должность исполняющего обязанности Министра по развитию информационных технологий и коммуникаций Республики Узбекистан, освободив его от должности первого заместителя Министра по развитию информационных технологий и коммуникаций Республики Узбекистан.