Зохид Абдукаюмович Дусанов - Ўзбекистон Республикаси Бош прокуратураси ҳузуридаги Солиқ, валютага оид жиноятларга ва жиноий даромадларни легаллаштиришга қарши курашиш департаменти бошлиғи лавозимига тайинланди
2016-12-22
2016 йил 19 декабрдаги Ўзбекистон Республикаси Президентининг ПФ-4887-сон фармонига мувофиқ Зохид Абдукаюмович Дусанов - Ўзбекистон Республикаси Бош прокуратураси ҳузуридаги Солиқ, валютага оид жиноятларга ва жиноий даромадларни легаллаштиришга қарши курашиш департаменти бошлиғи лавозимига тайинланди, шу муносабат билан Ўзбекистон Республикаси Давлат божхона қўмитасининг раиси лавозимидан озод этилди.

Dusanov Zokhid Abdukayumovich appointed Head of Department for combating tax, currency crimes and legalization of criminal income under the General Prosecutor of the Republic of Uzbekistan
In accordance with Presidential Decree from December 19, 2016 Dusanov Zokhid Abdukayumovich appointed Head of Department for combating tax, currency crimes and legalization of criminal income under the General Prosecutor of the Republic of Uzbekistan, freeing him from the post of Chairman of the State Customs Committee of the Republic of Uzbekistan.