Икрамов Адхам Ильхамович Ўзбекистон Республикаси Бош вазирининг ўринбосари, Соғлиқни сақлаш, экология, атроф-муҳитни муҳофаза қилиш, жисмоний тарбия ва спорт масалалари комплекси раҳбари лавозимига тасдиқланди
2016-09-14
2016 йил 13 сентябрдаги Ўзбекистон Республикаси Президентининг ПФ-4832-сон фармонига мувофиқ Икрамов Адхам Ильхамович Ўзбекистон Республикаси Бош вазирининг ўринбосари, Соғлиқни сақлаш, экология, атроф-муҳитни муҳофаза қилиш, жисмоний тарбия ва спорт масалалари комплекси раҳбари лавозимига тасдиқланди, шу муносабат билан Ўзбекистон Республикаси Бош вазирининг ўринбосари, Соғлиқни сақлаш, экология ва атроф-муҳитни муҳофаза қилиш масалалари комплекси раҳбари лавозимидан озод этилди.

Ikramov Adkham Ilkhamovich approved by the Deputy Prime Minister of the Republic of Uzbekistan, head of the complex on health, ecology, environment, physical culture and sport
In accordance with Presidential Decree No. UP-4832 of 13 September 2016 Ikramov Adkham Ilkhamovich approved by the Deputy Prime Minister of the Republic of Uzbekistan, head of the complex on health, ecology, environment, physical culture and sports, relieving him of his duties Deputy Prime Minister of the Republic of Uzbekistan - head of complex on health, ecology and environmental protection.