Yosh pedagoglar, fan fidoyilari va olimlarni onlayn uchrashuvga taklif etamiz!
1-oktabr — "Xalqaro ustoz va murabbiylar kuni"! Zero, ustoz soʻzi doim muqaddas va yoshlar tashkiloti har bir daqiqa ustozlar koʻmagiga muhtoj. Yosh avlod taʼlim-tarbiyasida, kamolotida har bir ustozning munosib hissasi bor. Mamlakat taraqqiyotining belgilovchi kuch sifatida ustozlar va yosh pedagoglarning o'rni beqiyos.
Shu munosabat bilan, joriy yilning 3-oktabr kuni Yoshlar ishlari agentligi yosh o'qituvchilarni qo'llab-quvvatlash, ularning ta'lim sohasidagi fikr va takliflarini eshitish maqsadida onlayn uchrashuv tashkilllashtirmoqda
Uchrashuvda ishtirok etish istagida bo'lgan barcha ta'lim sohasi vakillari ushbu havola orqali ro'yxatdan o'tishlari mumkin http://shorturl.at/hrtKO

Приглашаем на онлайн-встречу молодых педагогов, ценителей науки и ученых!
1 октября - «Международный день учителя и наставника»! Не зря, слово "учитель" - всегда является священным, и организация молодежи каждую минуту нуждается в поддержке учителей. Каждый педагог вносит достойный вклад в воспитание и развитие подрастающего поколения. Неоценима роль учителей и молодых педагогов как определяющей силы в развитии страны.
В связи с этим, 3 октября этого года Агентство по делам молодежи организует онлайн-встречу, чтобы поддержать молодых учителей, услышать их мнения и предложения в области образования.
Все представители сферы образования, желающие принять участие во встрече, могут зарегистрироваться по этой ссылке: http://shorturl.at/hrtKO