O'zbekiston Respublikasining 2018 yilgi asosiy makroiqtisodiy ko'rsatkichlari prognozi va davlat byudjeti parametrlari joylashtirildi
2018-01-12 | Iqtisodiyot
O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining “O‘zbekiston Respublikasining 2018 yilgi asosiy makroiqtisodiy ko‘rsatkichlari prognozi va Davlat byudjeti parametrlari to‘g‘risida” 2017 yil 29 dekabrdagi PQ-3454-son qaroriga asosan, Moliya vazirligi rasmiy veb saytining Davlat byudjeti bo'limida O‘zbekiston Respublikasining 2018 yilgi asosiy makroiqtisodiy ko‘rsatkichlari prognozi va Davlat byudjeti parametrlari joylashtirildi.

Опубликованы прогнозы основных макроэкономических показателей и параметрах государственного бюджета Республики Узбекистан на 2018 год
Согласно Постановлению Президента Республики Узбекистан от 29 декабря 2017 года № ПП-3454 «О прогнозе основных макроэкономических показателей и параметрах Государственного бюджета Республики Узбекистан на 2018 год» в разделе Государственный бюджет опубликованы прогнозы основных макроэкономических показателей и параметрах Государственного бюджета Республики Узбекистан на 2018 год.