Mamatov Akmal Alisherovich Oʻzbekiston Respublikasi Yer resurslari, geodeziya, kartografiya va davlat kadastri boʻyicha Davlat qoʻmitasi raisi oʻrinbosari lavozimiga tayinlandi
2018-11-19
Oʻzbekiston Respublikasi Prezidentining 2018-yil 12-noyabrdagi PQ-4010-son qaroriga muvofiq Mamatov Akmal Alisherovich Oʻzbekiston Respublikasi Yer resurslari, geodeziya, kartografiya va davlat kadastri boʻyicha Davlat qoʻmitasi raisi oʻrinbosari - “Geoinnovatsiya markazi” davlat unitar korxonasi direktori lavozimiga tayinlandi.

Маматов Акмал Алишерович назначен заместителем председателя Государственного комитета Республики Узбекистан по земельным ресурсам, геодезии, картографии и государственному кадастру
2018-11-19
В соответствии с Постановлением Президента Республики Узбекистан ПП-4010 от 12 ноября 2018 года Маматов Акмал Алишерович назначен заместителем председателя Государственного комитета Республики Узбекистан по земельным ресурсам, геодезии, картографии и государственному кадастру - директором Государственного унитарного предприятия «Геоинновационный центр».