Shaabduraxmonov Rustam - O’zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Alohida muhim ijtimoiy, madaniy va tarixiy ahamiyatga ega bo’lgan obyektlarni qurish, rekonstruksiya qilish va mukammal ta’mirlash direksiyasi direktori etib tayinlandi
2017-06-30
2017-yil 29-iyundagi O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 446-son qaroriga muvofiq Shaabduraxmonov Rustam Mavzurovich - O’zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Alohida muhim ijtimoiy, madaniy va tarixiy ahamiyatga ega bo’lgan obyektlarni qurish, rekonstruksiya qilish va mukammal ta’mirlash direksiyasining direktori lavozimiga tayinlandi.

Шаабдурахмонов Рустам Мавзурович назначен на должность директора Дирекции по строительству, реконструкции и капитальному ремонту объектов, имеющих особо важное социальное, культурное и историческое значение, при Кабинете Министров Республики Узбекистан
2017-06-30
В соответствии с Постановлением Кабинета Министров Республики Узбекистан №446 от 29 июня 2017 года Шаабдурахмонов Рустам Мавзурович назначен на должность директора Дирекции по строительству, реконструкции и капитальному ремонту объектов, имеющих особо важное социальное, культурное и историческое значение, при Кабинете Министров Республики Узбекистан.