Shaabduraxmonov Rustam - O’zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Alohida muhim ijtimoiy, madaniy va tarixiy ahamiyatga ega bo’lgan obyektlarni qurish, rekonstruksiya qilish va mukammal ta’mirlash direksiyasi direktori etib tayinlandi
2017-06-30
2017-yil 29-iyundagi O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 446-son qaroriga muvofiq Shaabduraxmonov Rustam Mavzurovich - O’zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Alohida muhim ijtimoiy, madaniy va tarixiy ahamiyatga ega bo’lgan obyektlarni qurish, rekonstruksiya qilish va mukammal ta’mirlash direksiyasining direktori lavozimiga tayinlandi.

Shaabdurakhmonov Rustam was appointed as the director of the Directorate for the construction, reconstruction and overhaul of facilities with particularly important social, cultural and historical significance under the Cabinet of Ministers of Uzbekistan
2017-06-30
In accordance with the Resolution of the Cabinet of Ministers of the Republic of Uzbekistan on June 29, 2017 Shaabdurakhmonov Rustam Mavzurovich was appointed as the director of the Directorate for the construction, reconstruction and overhaul of facilities with a particularly important social, cultural and historical significance under the Cabinet of Ministers of Uzbekistan.