Ruslanbek Quroltayevich Davletov O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining jismoniy va yuridik shaxslarning murojaatlari bilan ishlashni muvofiqlashtirish bo‘yicha Davlat maslaxatchisining birinchi o‘rinbosari lavozimiga tayinlandi
2017-01-05
O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining 2017-yil 4-yanvardagi Farmoni bilan Davletov Ruslanbek Quroltayevich O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining jismoniy va yuridik shaxslarning murojaatlari bilan ishlashni muvofiqlashtirish bo‘yicha Davlat maslaxatchisining birinchi o‘rinbosari lavozimiga tayinlandi. Shu munosabat bilan Adliya vazirining birinchi o‘rinbosari lavozimidan ozod etildi.

Давлетов Русланбек Куролтаевич назначен первым заместителем государственного советника Президента Республики Узбекистан по координации работы с обращениями физических и юридических лиц
2017-01-05
В соответствии с Указом Президента Республики Узбекистан от 4 января 2017 года Давлетов Русланбек Куролтаевич назначен первым заместителем государственного советника Президента Республики Узбекистан по координации работы с обращениями физических и юридических лиц, в связи с этим он освобождён от занимаемой должности первого заместителья министра юстиции Республики Узбекистан.