Ikramov Adxam Ilxamovich O‘zbekiston Respublikasi Bosh vazirining o‘rinbosari, Sog‘liqni saqlash, ekologiya, atrof-muhitni muhofaza qilish, jismoniy tarbiya va sport masalalari kompleksi rahbari - O‘zbekiston Respublikasi Sog‘liqni saqlash vaziri lavozimiga tasdiqlandi
2016-12-13
2016 yil 12 dekabrdagi O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining PF-4865-son farmoniga muvofiq Ikramov Adxam Ilxamovich O‘zbekiston Respublikasi Bosh vazirining o‘rinbosari, Sog‘liqni saqlash, ekologiya, atrof-muhitni muhofaza qilish, jismoniy tarbiya va sport masalalari kompleksi rahbari - O‘zbekiston Respublikasi Sog‘liqni saqlash vaziri lavozimiga tasdiqlandi, shu munosabat bilan O‘zbekiston Respublikasi Bosh vazirining o‘rinbosari, Sog‘liqni saqlash, ekologiya, atrof-muhitni muhofaza qilish, jismoniy tarbiya va sport masalalari kompleksi rahbari lavozimidan ozod etildi.

Ikramov Adkham Ilkhamovich approved by the Deputy Prime Minister of the Republic of Uzbekistan - Head of Complex on health, ecology, environment, physical culture and sports - Minister of Health of the Republic of Uzbekistan
In accordance with Presidential Decree No. UP-4865 of 12 December 2016 Ikramov Adkham Ilkhamovich approved by the Deputy Prime Minister of the Republic of Uzbekistan - Head of Complex on health, ecology, environment, physical culture and sports - Minister of Health of the Republic of Uzbekistan , freeing him from the post of Deputy Prime Minister of the Republic of Uzbekistan - head of complex on health, ecology, environment, physical culture and sports.