“Uzcharmexpo-2022” 12 - xalqaro ko'rgazma-yarmarkasi
Joriy yilning 25-27-may kunlari charm, poyabzal, attorlik, mo'yna, jun va mahalliylashtirilgan mahsulotlar sohasidagi innovatsiya va yangiliklar maydoni “Uzcharmexpo-2022” 12 - xalqaro ko'rgazma-yarmarkasi bo'lib o'tadi.
Uch kun davomida o'tkaziladigan anjuman yorqin ko'rgazma ekspozisiyasi bilan bir qatorda dunyo charm-poyabzal va mo'yna sanoatining bugungi xolati, sohadagi so'ngi tendensiyalar muhokamasiga oid platformaga aylanadi.
Xalqaro anjuman, mahorat darslari, B2B uchrashuvlar. Bularning barchasi biznes vakillari uchun yangi aloqlar, ishtirokchilar uchun esa moda olamining so'ngi yangiliklaridan bahramand bo'lish degani. Tantanali ochilish marosimi: 25-may 2022-yil soat 11:00 da.

12-я Международная выставка-ярмарка кожи, обуви меха и шерсти UzCharmExpo-2022
С 25 по 27 мая текущего года состоится 12-я Международная выставка-ярмарка Uzcharmexpo-2022, ставшая эффективной площадкой инноваций и новостей в кожевенно-обувной индустрии, кожгалантереи, локализованной продукции, меховых и шерстяных изделий.
Мероприятие в течении трех дней будет сопровождаться яркой выставкой, она станет платформой для обсуждения современного состояния мировой кожевенно-обувной промышленности и последних тенденций в отрасли.
Мастер-классы, презентация новинок, B2B встречи - насыщенная программа открывает новые контакты для представителей бизнеса, а для участников – возможность ознакомиться с последними новостями из мира моды.
Торжественная церемония открытия 12-ой Международной выставки-ярмарки Кожи, обуви меха и шерсти UzCharmExpo 2022 состоится 25 мая в 11:00 в НВК «Узэкпоцентр» в г. Ташкенте, Узбекистан.