'Sog'liqni saqlash - TIHE 2016' ko'rgazmasi
Joriy yilning 19-21 aprel kunlari "O'zekspomarkaz" Milliy Ko'rgazma Kompleksida "Sog'liqni saqlash- TIHE 2016" 21-Xalqaro ko'rgazmasi bo'lib o'tadi.
"Sog'liqni saqlash - TIHE" Toshkent xalqaro ko'rgazmasi - O'zbekistonda eng yangi texnologiyalar va amaliy sog'liqni saqlash sohasidagi asosiy tibbiy forum hisoblanadi. Ko'rgazmaning uzoq tarixi davomida u hukumat idoralari, tibbiy ashyolar va uskunalarining ishlab chiqaruvchilari hamda olimlar va amaliyotchilar uchun yuqori professional platforma va uchrashuv joyiga aylandi. Ko'rgazmada an'anaviy tarzda tibbiyot sanoati dunyo rahbarlari, tashxis qo'yish va inson kasalliklarni davolash bo'yicha yangi texnologiyalarining ishlab chiqaruvchilari ishtirok etadilar.

Выставка 'Здравоохранение - TIHE 2016'
С 19 по 21 апреля 2016 года в НВК "Узэкспоцентр" пройдет 21-я Международная выставка "ЗДРАВООХРАНЕНИЕ - TIHE 2016".
Ташкентская международная выставка «Здравоохранение – TIHE» - это главный медицинский форум новейших технологий и практического Здравоохранения в Узбекистане. За многолетнюю историю выставка стала высокоэффективной профессиональной платформой и местом встречи представителей государственных структур, производителей оборудования и изделий медицинского значения, учённых и практикующих врачей. В выставке традиционно принимают участие мировые лидеры медицинской промышленности, разработчики новых технологий диагностики и лечения заболеваний человека.